Всі чотири дороги державного значення на Дніпропетровщині відремонтують до кінця року

logo
153916_vsi_chotiri_dorogi_derzhavnogo_znachennja.jpeg


Всі чотири дороги державного значення на Дніпропетровщині відремонтують до кінця року

Сьогодні, 17 липня, радник голови ДніпроОДА Юрій Голік повідомив, що на ремонт доріг Дніпропетровщини минулого тижня було виділено додаткові кошти. Про це радник повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

«За підсумками засідання Бюджетного Комітету Верховної Ради минулої середи виділили 75 млн грн на трасу Дніпро — Запоріжжя — за рахунок перевиконання митних надходжень по області; також 75 млн грн на трасу Дніпро — Кривий Ріг — за рахунок перевиконання митних надходжень по області; ще 90 млн на трасу Дніпро — Кривий Ріг — через Постанову Кабміну», — розповів Юрій Голік.

Фахівець також відзвітував щодо поточних ремонтних робіт доріг в області.

«Протягом двох тижнів дорожньо-будівельна техніка виходить на трасу Дніпро — Петриківка — Царичанка. Все відбувається чітко,  злагоджено і якісно. Вперше за багато десятків років, буде йти одночасний капітальний ремонт чотирьох головних доріг державного значення в області: Дніпро — Запоріжжя, Дніпро — Кривий Ріг, Павлоград — Донецьк, Дніпро — Петриківка — Царичанка. А на початку серпня стартує капітальний ремонт Нікопольської Дамби», — зазначив Голік.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?