«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» завершились: як виступили школярі з Дніпропетровщини

У Києві пройшов фінал змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Як показали себе команди з Дніпропетровщини розповів начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Він повідомив, що більшість з команд, які представляли Дніпропетровщину,везуть додому медалі та кубки. /Зокрема, дівчата-баскетболістки з дніпровського ліцею №15 – переможниці турніру у своїй категорії. Під час фінального матчу вони обіграли збірну з Рівного. Команда хлопців з того ж навчального закладу на останніх секундах відібрала золото в одеської команди. Таким чином, обидві наші команди здобули путівки до табору у Буковелі. Бронзовими призерами стали юні футболісти Слобожанського ліцею. Пʼятикласники показали добру гру і сподіваються на подальшіперемоги. Волейболісти із Солонянської громади отримали спеціальний кубок – Стійкий регіон. Таку ж спецнагороду вибороли черлідерки з Камʼянського. Також дівчата посіли третє місце у фіналі. Нагадаємо, змагання у спортпроєкті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» проходили з грудня по червень і складалися з 5 етапів на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. У сезоні 2023/2024 їх проводили за п’ятьма видами спорту: баскетбол, волейбол,футзал, спортивне орієнтування та черліденг.