Все було у ямах: на Дніпропетровщині ремонтують проблемну дорогу (Фото)

logo

Двошарове покриття, новенька розмітка та сучасні світловідбивачі — на Дніпропетровщині капітально відремонтували 18 кілометрів автошляху Вільне-Гвардійське. Лишилось – ще три. Роботи продовжать вже навесні 2020 року. Повідомляють у ДніпроОДА.

Дорога поєднує селища Орлівщина та Вільне Новомосковського району. Вона йде через військові містечка Черкаське та Гвардійське, а далі – виходить на харківську трасу. За останні кілька років покриття вщент «зносилося» та було все у ямах.

Роботи стартували у 2019 році. Підрядники вже відремонтували 18 кілометрів шляху між Орлівщиною та Черкаським. Замінили покриття та нанесли розмітку.

«Ми повністю зрізали покриття на поклали два шари асфальтобетону. Також встановили світловідбивачі – для безпеки пішоходів та водіїв», – сказав представник підрядної організації Павло Чухно.

Підрядникам лишилось привести до ладу ще три кілометри – між селищами Гвардійське та Вільне. Роботи планують продовжити вже навесні 2020 року. Загальна протяжність автошляху – 21 кілометр.

Поделиться ссылкой: