Вплив на проекти рішень: у Дніпрі пройшов черговий воркшоп із серії «Як відкрити міську владу»

logo
257133_vpliv_na_proekti_rishen_u_dnipri_projshov.jpeg


Вплив на проекти рішень: у Дніпрі пройшов черговий воркшоп із серії "Як відкрити міську владу"

25 травня у приміщенні інформаційного центру Медіапростір пройшов черговий курс із серії «Як відкрити міську владу», який покликаний покращити знання та навички громадських активістів у сфері контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Цього разу експертом виступив Роман Сердюк, організатор тренінгу та директор Інституту реформ і інновацій. Тема сьогоднішнього курсу — проекти рішень міської ради та методи впливу на них.

Експерт ознайомив громадських активістів із процедурою створення та розгляду проектів рішень, які вносяться на розгляд сесії міської ради. Окрім цього, учасники тренінгу ознайомилися із основними методами впливу на проекти рішень — як задля їх підтримки, так і заради зупинення їх розгляду міською владою.

 Внаслідок того, що процедура «поміркованого» впливу не завжди дієва, Роман Сердюк також ознайомив активістів і з так званими «акціями прямого впливу» — мітингами, які є останнім легітимним способом вплинути на дії міської влади щодо проектів рішень

Нагадаємо, що минулого тижня активістів ознайомили з обов’язками місцевих депутатів.

Раніше орагнізатор «Як відкрити міську владу, ГО «Інститут реформ та інновацій» проаналізувала рішення про кодекс поведінки міської ради. Було виявлено, що в проекті рішення взагалі відсутній кодекс поведінки для депутатів міської ради, а Кодекс поведінки працівників містить значні недоліки. 

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?