Впіймав на гарячому: у Дніпрі подяку міського голови отримав охоронець суду, який допоміг затримати вандалів

logo

image

У Дніпрі подяку міського голови отримав охоронець Центрального апеляційного господарського суду, який під час несення служби допоміг затримати чоловіків, які зруйнували зупинку громадського транспорту «площа Героїв Майдану». Подія сталася уночі з 14 на 15 лютого, повідомляє Дніпро Регіон 

«Приблизно о 2:40 ночі я здійснював обхід території, почув гуркіт, вийшов на подвір’я та побачив розбиту зупинку громадського транспорту, розбите скло. Поруч було троє невідомих. У цей момент повз приїжджала поліцейська автівка, я вказав на вищезазначених осіб і їх затримали», – розповів охоронець Центрального апеляційного господарського суду Олексій Пата.

Подяку міського голови Олексій отримав від директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Ігоря Маковцева. За словами чиновника, останнім часом актів вандалізму в місті поменшало: «Скло, яке ми використовуємо на цих зупинках, дорого коштує, адже воно пройшло термічну обробку, аби при розбитті уламки не могли когось поранити. Останнім часом, на щастя, ми менше стикаємось з ситуаціями, коли хтось руйнує зупинкові комплекси. Мені здається, чим більше дніпрян не толеруватимуть вандалізм, тим швидше це явище у місті зникне».

КП «Транспортна інфраструктура міста» ДМР склало заяву до поліції. Найближчим часом пошкодження зупинкового комплексу «площа Героїв Майдану» будуть усунені. Зараз проводиться позовно-претензійна робота щодо стягнення суми відновлювальних робіт із вандалів.

Нагадуємо, про всі випадки вандалізму одразу повідомляйте до поліції – 102 або телефонуйте на гарячу лінію міського голови: (056) 732-12-12.

0
0
голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали: