Ворог скеровує на Нікопольський район літачки-камікадзе (Фото)

logo

На прибережні населені пункти Нікопольського району ворог скеровує  літачки-камікадзе. Виглядає він як поробка школяра початкових класів. Однак, замість традиційних каштанів і картону – фанера, алюмінієві трубки, липка стрічка та вибухівка. Електронна частина схожа на ту, що застосовується у фпв(квадрокоптерів)-камікадзе. Про це розповів голова РВА ЄвгенЄвтушенко.

Основні відмінності літачка-камікадзе від фпв-камікадзе полягають в різних інженерних рішенням (крило та квадрокоптер), має більші фізичні розмір, несе більшу та потужнішу бойову частину, теоретично, має можливість залітати вглиб нашої території на більші дистанції. Також він  менш гучний, але більш помітний.

Застосування ворогом подібних літачків-камікадзе вже зафіксовано на території Мирівської, Марганецької та Покровської сільської громад. Наразі, їх кількість не перевищує десяти. Однак, і кількість і перелік територій – можуть збільшитись.

«При виявленні подібних залишків не наближайтесь до них, не рухайте та не намагайтесь розбирати – такі дії є небезпечними длявашого життя, літачок-камікадзе може вибухнути!  Єдино вірна дія – викликати поліцію і ДСНС та залишатись на безпечній дистанції від знахідки до приїзду фахівців», – зазначив Євген Євтушенко.