«Волонтер від «Uklon»»: подробиці акції в якій можуть прийняти участь мешканці Дніпра та України

logo

«Волонтер від «Uklon»»: подробиці акції в якій можуть прийняти участь мешканці Дніпра та України

«Волонтер» — проект від компанії Uklon для допомоги військовим, теробороні та лікарням. До ініціативи вже приєдналися автозаправки «Shell», Мережа АЗК «WOG», мережа ресторанів «Foodz» та сервіс доставки «Glovo».

Про це розповість редакція 056.

Наразі ініціатива «Волонтер від «Uklon»» працює лише у Києві, але за можливості розширюватимуть й на інші міста.

Організатори проекту зазначили: «За один неповний день роботи ми здійснили 51 волонтерську поїздку. Завдяки цьому вдалося передати 1000 літрів пального, а лікарні отримали 100 порцій їжі та напоїв. Крім того, перевезли до лікарень медикаменти, донорів та персонал».

Наразі проект працює на базі контакт-центру Uklon. Запити приймаються цілодобово та ставляться у чергу вручну. Ініціатива працює поки тільки в Києві, але в планах розширювати на інші міста. Вартість поїздки сервіс покриває самостійно.

Також організатори повідомляють, що якщо ви представляєте бізнес та можете допомогти, або якщо вам потрібна допомога — пишіть у коментарі під постом або в приватні повідомлення на офіційній сторінці Uklon

Раніше редакція 056 писала про не менш цікаву акцію «зателефонуй другу хуйла Путіна». У ній пропонується українцям та мешканцям Дніпра зателефонувати відомим росіянам, чиї номери злили в мережу через те, що вони підтримали напад Росії на Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію