Вода, дрова та генератори – Дніпропетровщина видала іноземним партнерам замовлення на зиму

logo

Вивчити найнагальніші потреби області на період холодів та скласти перелік необхідного налаштовані іноземні партнери Дніпропетровщини.

Десятки міжнародних організацій, які працюють у регіоні, провели зустріч з представниками обласної влади та громад, які найбільшепотерпають через агресію ворога, – повідомляють у Дніпропетровській ОВА.

До сформованих потреб увійшли паливна деревина для вразливих верств населення, генератори у соціальні заклади, а також – ремонти у місцях тимчасового перебування переселенців.

Криворізький район потребує альтернативні джерела енергії для великих інфраструктурних об’єктів, очисні станції для води. У Нікопольський район до закінчення будівництваводогону просять продовжити постачання питної води населенню. Також мешканцям потрібні продуктові та гігієнічні набори.

Голова Дніпровського офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ Едмор Тондлана зазначив, що вони ставляться серйозно до гуманітарної ситуації.

За результатами зустрічі складуть конкретнийчек-лист, де вкажуть нагальні потреби. Його роздадуть всім іноземним партнерам, щоб швидко закрити запити громад.

Роботу організовуватимуть Координаційний центр підтримки цивільного населення при ОВА та Регіональний офіс міжнародного співробітництва.