Вночі поблизу Кривого Рогу компанія з 7 молодиків чинила злочин перед людством

logo
195950_vnochi_poblizu_krivogo_rogu_kompanija_z_7.jpeg


Вночі, з 7 на 8 листопада під Кривим Рогом подіція затримала 7-х молодиків, котрі спилювали дерева у лісосмузі.

Як повідомив кореспондент 0564, подія сталась в селі Вільне (Червоний Шахтар). Семеро зловмисників на грузовій «Газелі» трьома пилками випилювали у лісосмузі дуби.

Зі слів місцевих мешканців, незаконна дільність тут кипіла кілько ночей поспіль. Однак цієї ночі варварам не пощастило — ймовірно, хтось з дачників викликав поліцію, яка й заскочила їх за роботою.

За словами керівника місцевого ТОВ «Велес» Артура Геккієва, війна з варварами, котрі знищують лісонасадження,  продовжується вже кілька років. Разом зі співробітниками їм частенько доводиться ночами сидіти в засідках, аби «впіймати на гарячому» непроханих гостей. Однак покласти край ганебному та небезпечному явищу не вдається.

Цього разу зловмисники випилювали виключно дуби. 

За інформацією нашого джерела, хлопці поводились розкуто, впевнено і не намагались втікти з місця злочину. Натомість, повторювали, що вони невинні, бо ж їм дали таке замовлення.

На місці злочину ми побачили понівечені дерева, котрі варвари позгинали дугами для подальшого спилювання. Тут повно хмизу, мілких гілок, є й спиляні та покинуті дерева.

Сайт 0564 має намір надіслати запит в поліцію стосовно заходів реагування та ходу розслідування цієї справи.

Чи з’ясує поліція, хто замовив деревину і чи понесуть покарання замовний і виконавці злочину? 

Після отримання інформації від поліції обов’язкого проінформуємо наших читачів.

Принагідно нагадаємо слова одного з героїв наших публікацій, голови СФГ імені Тараса Шевченка Володимира Мельника:

«Потрібно розуміти, що лісозахисні смуги — завтрашній день нашої держави. Це також захист нашої землі, за яку сьогодні стільки сперечаються, за яку сьогодні воюють наші хлопці. Ці лісосмуги садили ще після минулої війни люди голі і босі, оскільки вони думали про прийдешній день країни. Це захист землі від вітрової ерозії, від втрати вологи.

Я вважаю, що в боротьбі з ідіотами, які винищують лісосмуги, повинні об’єднатися всі — навіть якщо ти городянин, важливо усвідомити, що це — захист повітря Кривого Рогу, одного з найбільш забруднених міст в Україні. Це, нехай маленькі, але такі необхідні легені міста. Молоді ж жити на цій землі «. Він також назвав такі дії злочином проти прийдешніх поколінь українців і проти людства в цілому.

Читайте: Перспективы зеленой зоны вокруг Кривого Рога: Через 100 лет здесь будет пустыня (ФОТО).


А поделиться?