Вміщує собі до 360 людей: у Дніпрі перевірили укриття навчально-виховного комплексу Центрального району

logo

Главная страница / Важливо / Вміщує собі до 360 людей: у Дніпрі перевірили укриття навчально-виховного комплексу Центрального району

У Дніпрі перевірили укриття в будівлі «Навчально–виховного комплексу» спеціалізованій школі – дошкільного навчального закладу (ясла – садок) Дніпровської міської ради. Це одне з укриттів у  Центральному районі міста Дніпро. Воно може розмістити в собі до 360 людей. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Тимчасове укриття, якесьогодні інспектується працює цілодобово. У учнів, які перебувають в укритті під час повітряної тривоги, є спеціально об лаштовані місця для того, щоб вони могли навчатися, а в тиху годину є місця для денного сну.

Біля входу облаштовується місце для чергового, ним ведеться облік відвідувачів укриття.

В укритті навчально–виховногокомплексу, кожну годину за для здоров’я дітей проводиться кварцування.

Встановлено штучне та аварійне освітлення, Wi-Fі, облаштовано системами водопроводу та каналізації, а також встановлена система вентиляції приміщення, забезпечено електроживленням, має евакуаційні виходи, приміщення забезпечено вогнегасниками, шанцеві інструменти.

Також є:

індивідуальні раціони харчування (сухий пайок)запаси питної води;запас технічної води;аптечка;місця для сидіння;місця для сну;генератор;електрочайник;обігрівач;дитячі куточки;телевізори.

Перевірене укриття повністю оснащене всім,  що необхідно  для комфорту дітей та мешканців міста у разі  повітряної  тривоги чи тривалого відключення електроенергії.

Раніше ми писали, у Дніпрі перевірили ремонт в амбулаторії та укриття міської лікарні.