Власник найбільшого пивного виробництва Дніпра жаліється на свавілля прокуратури

logo

Власник найбільшого пивного виробництва Дніпра жаліється на свавілля прокуратури

Власник найбільшого пивного виробництва Дніпра Андрій Фролов жаліється на свавілля прокуратури. За його словами, Дніпропетровська місцева прокуратура №1 знову має намір поставити під сумнів достовірність документів, що підтверджують якість продукції заводів Fanatic і First Dnipro Brewery. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, засновник першого і єдиного в Україні пивоварного центру, серцем якого є найбільший в країні крафтового завод Fanatic, не бажає не допустити чергового блокування свого підприємства.

«Замість розвитку високотехнологічного виробництва в Україні, створення нових робочих місць, мені доводиться сидіти і працювати над лінією захисту проти чиновників-вимагачів», — зазначає Фролов

Андрій Фролов зауважує, що нападки на нього здійснюються щовесни.

«Щовесни в Дніпрі розпускаються не тільки квіточки-листочки, а й руки прокуратури — прямо в нашому напрямку. Ми вже успішно відбилися від атак на завод First Dnipro Brewery (FDB) в 2016 та 2017 років. А тепер ось «не опять, а знову» готуємося», — зазначив він.

На його думку, Дніпропетровська місцева прокуратура №1 знову має намір поставити під сумнів достовірність документів, що підтверджують якість продукції заводів Fanatic і First Dnipro Brewery. 

Наразі  прокурор Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 Дніпропетровської області звернувся до суду з клопотанням про надання доступу до підприємств, які відносяться до неіснуючої «виробничо-комерційної групи Море Пива, Hop Hey», до числа яких були приписані заводи Fanatic і First Dnipro Brewery.

Автор: Уляна ОЖИНСЬКА