Влада Кам’янського району посилює координацію оборони та мобілізації в районі

logo

Главная » Офіційна інформація » Влада Кам’янського району посилює координацію оборони та мобілізації в районі

07.06.2024

Влада Кам’янського району посилює координацію оборони та мобілізації в районі

Сьогодні в Кам’янській районній військовій адміністрації пройде чергове засідання районного штабу територіальної оборони, – про це повідомляє Олег Гапіч, начальник Кам’янської РВА. Під час засідання штабу планують заслухати інформацію про безпекову ситуацію в громадах, стан функціонування об’єктів цивільного захисту, підготовку сфери житлово-комунального господарства до опалювального сезону та закладів освіти до роботи офлайн у новому навчальномуроці.

«Також відпрацюємо питання зміцнення обороноздатності району, допомоги в матеріально-технічному забезпеченні військових, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, виконання поставлених мобілізаційних завдань, окремі аспекти підтримки ветеранів та реалізацію заходів в цьому напрямку», – написав Олег Гапіч на своїй офіційній сторінці в Фейсбук.

Вчора в Кам’янській РВА терміново збиралась на засідання координаційна рада щодо підвищення ефективності виконаннямобілізаційних завдань в районі.

Влада Кам’янського району посилює координацію оборони та мобілізації в районі - ФОТО

В засіданні взяли участь керівники РТЦК та СП, районного управління Нацполіції, Служби безпеки України, кам’янських підрозділів податкової служби та представники органів місцевого самоврядування.

«Обговорили шляхи взаємодії райвійськадміністрації, районних представництв органів виконавчої влади та підприємств, установ, організацій. Кожен керівник отримав доручення згідно напрямку своєї діяльності. Також відпрацювали заходи, які вживатимуться під час виконаннямобілізаційних завдань, та порядок дій у випадку виникнення проблемних питань», – відзвітував громадськості про засідання Олег Гапіч.