Визначено переможців Кубку Дніпровської міськради з міні-футболу серед вишів

logo
200676_viznacheno_peremozhciv_kubku_dniprovskoji.png


Визначено переможців Кубку Дніпровської міськради з міні-футболу серед вишів

22 листопада у Дніпровському державному коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури відбувся фінал Кубку Дніпровської міської ради з міні-футболу серед вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. Загалом у змаганнях взяло участь більше 10 команд. Захід відбувся у рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

«Змагання проходять вже четвертий рік поспіль. Вони унікальні, бо тут борються і студенти університетів, і студенти коледжів та технікумів. Щороку все більше команд бере участь у цьому турнірі. Ми сподіваємося, що у наступні роки Кубок Дніпровської міської ради розширить свою географію, і у ньому візьмуть участь команди з інших міст та областей», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Другий рік поспіль володарем Кубку стала команда Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Друге місце посіла командаДніпровського індустріального коледжу, третє – Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, а четверте — Національного гірничого університету.

«Цю перемогу ми присвячуємо нашому тренеру, у якого сьогодні день народження. Тепер цей кубок стоятиме у нього в кабінеті. Важко булоналаштуватися на гру у таку погоду, але останню гру, за перше місце, ми закінчили з рахунком 7:1», – розповів студент Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Михайло Довганенко.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?Читайте также: