Він завжди був лідером, взірцем для колег. У Дніпрі помер лікар, який врятував сотні життів

logo

Велика втрата. У Дніпрі пішов з життя 2 червня головний лікар Дніпропетровського міського онкологічного центру, Заслужений лікар України Володимир Ширінкін. Про це повідомляє Дніпро Регіон. 

Сумну звістку оприлюднив Дніпровський обласний онкологічний диспансер.

З 1976 року, після закінчення інтернатури, він пройшов професійний шлях від хірурга Пʼятихатської ЦРЛ до керівника різних рівнів.

З 1986 по 1995 роки був начальником управління охорони здоровʼя Дніпропетровської міської ради.

А в серпні 1995 року очолив Дніпропетровський міський онкологічний центр та керував їм до 2013 року.

Володимир Георгійович завжди був нашим лідером, взірцем і вів нас за собою, хоча це й було складним завданням. Ми завжди будемо вдячнійому за те, як впевнено і чітко він скеровував нас в нашій роботі. Він хвалив нас за успіхи і сварив за прорахунки. Проте завжди розумів нас і заохочував до нових звершень. Він був чесним і справедливим керівником, яким назавжди й залишиться в наших спогадах! Його внесок в нас, як в особистостей, неоціненний! Ми вдячні Володимиру Георгійовичу за те, що Він був в нашому житті! Ми впевнено будемо крокувати вперед, бо ШЕФ завжди вчив нас перемагати! Спочивайте з миром –назавжди НАШ ШЕФ! Співчуття родині та близьким… Світла памʼять…, –  згадують його колеги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали:Де наДніпропетровщині заборонено ловити рибу (список)Філатов розповів, кому в Дніпрі підвищать зарплатуУ Дніпрі злісним неплатникам продовжують відключати воду. Цього разу водовідведенняприпинили 6 квартирам багатоповерхівки на ж/м Сокіл