Вимушені канікули: у Дніпрі на карантин відправили вже 5 тис. учнів (Відео)

logo
205340_vimusheni_kanikuli_u_dnipri_na_karantin_v.jpeg


5 тис. дніпровських школярів уже відправили на вимушені канікули – через епідемію грипу та ГРВІ. Лише за тиждень захворюваність у країні зросла на 5%. Кажуть, що це типова ситуація для цієї пори року, а пік епідемії грипу припаде на другу половину грудня.

У дніпровській гімназії від початку тижня п’ять з 25 класів – на вимушених канікулах. На заняття не прийшов кожен п’ятий учень з початкової школи, п’ятого та шостого класів. А в другому «Б» з діагнозом ГРВІ – 14 із 34 школярів. Як відзначає викладач Олена Коломієць:»В п’ятницю ще було шестеро, а після вихідних на понеділок уже велика кількість захворіла – 14″.

За темою

Десятикласник Дмитро на навчання не ходив два тижні – через застуду. Проте карантину в його школі немає. Вдома вже лишились 5 тис. дніпровських учнів. Це 180 класів у 92 школах. Повністю навчання припинили у двох школах Павлограда.

Загалом, на Дніпропетровщині на ГРВІ занедужали 12 тис. дітей. Хворих дорослих – утричі менше. «Щотижнево за останні 2-3 тижні хворіють на 10% більше, ніж попереднього тижня. Інтенсивні показники – це Павлоград, Вільногірськ, Жовті води,Нікопольський район, Новомосковський, Павлоградський райони», – звітує заступник директора обласного лабораторного центру Валентина Резвих.

Епідемію грипу медики очікують у другій половині грудня.

Відео за темою

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, «5 канал»

Дивіться також фотогалерею:

«Свято наближається»: у Дніпрі через аварію проїзд засипало мандаринами – фоторепортаж


А поделиться?