Викладачам ДНУ не виплачували надбавку за науковий ступінь

logo

Викладачам ДНУ не виплачували надбавку за науковий ступінь

У Дніпровському національному університеті незаконно припинили виплати викладачам за їхній науковий ступінь. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Новости Днепра.

Втім, ця ситуація обійшла лише покійного ректора ДНУ Миколу Полякова. Протягом останніх півроку життя він отримував більше 47 тисяч гривень зарплатні з усіма надбавками. Зокрема, 19,3 тис. грн — оклад, 5,8 тис. грн — надбавка за вислугу років, 3,9 тис. грн — надбавка за почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», 4,1 тис. грн — надбавка за високі досягнення, 2,9 тис. грн — надбавка за секретну інформацію, 6,4 тис. грн — надбавка за вчене звання професора, 4,8 тис. грн — доплати за докторський ступінь.

Також варто зауважити, що в січні 2020 року Микола Поляков отримав премію в розмірі 706% від посадового окладу. При січневій зарплаті в 234,4 тис. грн премія склала 60 тис. грн при окладі в 8,5 тис. грн.

Зі свого боку, в університеті визнали, що надбавки за вчений ступінь викладачі вузу не отримували. З якої причини адміністрація вузу не виконує накази Міністерства освіти і науки України невідомо.

Автор: Іван МУРАХА