Вийшов з партії — звільни крісло, — Кирило Дороленко прокоментував демарш Філатова

logo

Вийшов з партії - звільни крісло, - Кирило Дороленко прокоментував демарш Філатова

Пост мера Дніпра Борис Філатов отримав саме завдяки звичайним людям з «УКРОПу», яких нещодавно він привселюдно полив брудом у соцмережах, коментуючи свій вихід з партії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив відомий у Дніпрі громадський активіст, депутат Чечелівської районної ради Кирило Дороленко, передає Дніпроград.

«Треба нагадати городничому, що саме завдяки патріотам, волонтерам, добровольцям та звичайним людям з «Укропу», які організаційно витягнули його передвиборчу кампанію, він лише у другому турі переміг кандидата від опоблоку», — зазначив громадській діяч.

Він також додав, що тепер після принципового виходу Філатова з «УКРОПу», чекає на інший його принциповий крок — складання повноважень міського голови.

Крім того, активіст нагадав, що передусім Дніпро голосувало не за нього, а як завжди, проти більшого зла в особі Олександра Вілкула, а також натякнув на їхнє співробітництво.

«Враховуючи те, що зараз з цим ворогом всього українського у нашого городничого чудові стосунки, якось нечесно лишатися в кріслі міського голови… Може, час йти не лише з партії?», — прокоментував Кирило Дороленко.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Віталій Купрій жорстко прокоментував вихід міського голови Дніпра Бориса Філатова з партії «УКРОП», яка висунула його на посаду у 2015 році.

Автор: Домінік ФРАНКО