Вихованці павлоградських тренерів здобувають високі нагороди

У 2016 році павлоградські кікбоксери у складі команді Дніпропетровщини брали участь у чемпіонаті світу з кікбоксингу ВТКА, який відбувся в італійському місці Марина-ді-Каррара.У 2016 році павлоградські кікбоксери у складі команді Дніпропетровщини брали участь у чемпіонаті світу з кікбоксингу ВТКА, який відбувся в італійському місці Марина-ді-Каррара.

У 2016 році павлоградські кікбоксери у складі команді Дніпропетровщини брали участь у чемпіонаті світу з кікбоксингу ВТКА, який відбувся в італійському місці Марина-ді-Каррара.

З січня 2016 року почав свою діяльність позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Павлоградської міської ради» (ПНЗ ДЮСШ ПМР), який було створено на базах трьох спортивних шкіл міста Павлограда: ДЮСШ Павлоградського міського відділу освіти, КДЮСШ «Шкіряна рукавичка», КДЮСШ «Юність».

Новоутворена школа має дві власні матеріально-технічні бази, заняття проводяться і на додаткових базах за договором. Рішенням сесії Павлоградської міської ради від 28 грудня 2016 року, у власність спортивної школи увійшла частина будівлі дитячої музичної школи № 2 площею 159,1 кв. м (спортивний зал), що розташований за адресою: вул. Сергія Корольова, 3, в якій раніше проводились зайняття згідно договору оренди.

Ремонт — справа важлива

За перший рік роботи адміністрацією ПНЗ ДЮСШ ПМР проведено великий обсяг роботи за різними напрямками діяльності.

Так, у спортивному залі та приміщеннях у пров. Музейному, 1 була повністю замінена вся система опалення; на цей час температурний режим у залах став комфортним для проведення навчально-тренувальних занять. Зроблено поточний ремонт кабінетів, залу та туалетів, також було змонтовано додаткове освітлення залу.

У спортивній споруді по вул. Ушинського, 12 повністю замінені труби холодного та гарячого водопостачання, зроблено поточний ремонт двох залів, кабінету інструктора-методиста та повністю замінено електропроводку в приміщеннях, покрашено фундамент зовні споруди.

У 2017 році плануємо завершити ремонтні роботи у спортивних залах по пров. Музейному, 1, вул. Ушинського, 12 та вул. С. Корольова, 3.

Є чим пишатися!

В ПНЗ ДЮСШ ПМР культивується дев’ять видів спорту: кікбоксинг, черлідинг, спортивна гімнастика, художня гімнастика, волейбол, важка атлетика, дзюдо, плавання, легка атлетика.

Вихованці ДЮСШ ПМР у 2016 році взяли участь в змаганнях різного рівня: чемпіонатах та кубках області, чемпіонатах та кубках України, чемпіонаті світу.

Успішно виступили вихованці спортивної школи відділення кікбоксингу. До складу національної збірної команди України з кікбоксингу ВТКА, яка приймала участь у чемпіонаті світу з кікбоксингу ВТКА (Італія), увійшли три спортсмени нашої школи які вибороли дев’ять медалей (п’ять золотих та чотири бронзових). Так, Станіслав Судоплатов серед юнаків завоював дві золоті та одну бронзову медалі; також дві золоті та одну бронзову медалі здобув серед дорослих Павло Пестов, а Вадим Оленчик серед дорослих приніс команді одну золоту та дві бронзові медалі.

Крім того, кікбоксери школи вибороли велику кількість медалей різного ґатунку на чемпіонатах України та кубку України. От імена цих спортсменів: Павло Пестов (два перших місця), Владислав Кукарін (перше та друге місяця), Гліб Єгоров (друге місце), Микита Шведько (друге місце), Олександр Пелевін (друге місце), Данило Гордієнко (друге та перше місця), Владислав Глущенко (два других місця), Олександр Заброда (третє місце).

Також нас порадували своїми успішними виступами на чемпіонатах України вихованці нашої школи з інших видів спорту. Так, на чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів Олександр Єфемов здобув срібну медаль, а Кирило Кисельов виборов бронзову нагороду. На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів Олександр Шабалін здобув срібну медаль, а Микола Селін — бронзову медаль.

Відзначимо також досягнення наших легкоатлетів. У складі збірної команди Дніпропетровської області Олександр Найда та Олександр Забогонський вибороли бронзову медаль в естафеті 4х100 чемпіонату України серед юнаків. Також бронзову нагороду принесла збірній області Злата Тюмченко — в естафеті 4х100 серед дівчат.

На чемпіонаті України з черлідингу серед юнаків чемпіоном у номінації «чер-хіп-хоп-соло» став Єгор Безміліцин, а у номінації «чер-індивідуальний» Микола Сепаненко став призером. Золоті нагороди завоювали також команди «Бригада» (серед юнаків) та «Бригада-2» (серед юніорів) у номінації «чер-команда».

На п’ятих спортивних іграх Дніпропетровською області команда волейболістів завоювала друге місце.

На чемпіонаті області з художньої гімнастики перше місце посіла Валерія Коваленко, Христина Уральська була другою, а Вікторія та Вероніка Шиян вибороли бронзові нагороди.

Що стосується спортивної гімнастики, то Тетяна Волік та Катерина Семіборода завоювали перші місця чемпіонату Дніпропетровщини з цього виду спорту.

Тож можна з упевненістю зазначити, що вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи Павлоградської міської ради за минулий рік зробили вагомий внесок у загальну скарбничку досягнень.