Відтепер вулиця Воскресенська у Дніпрі має повністю односторонній рух

Відтепер вулиця Воскресенська у Дніпрі має повністю односторонній рух

Відсьогодні рух по вулиці Воскресенській відбувається лише у односторонньому напрямку. І хоча формально ця вулиця вже давно мала статус односторонньої, багато хто з водіїв ігнорував дорожні правила і тим самим вводив в оману інших учасників руху. Задля поновлення порядку на дорозі, було залучено додаткові ресурси та встановлені відповідні знаки.

Про це сьогодні, 31 жовтня, під час виїзної прес-конференції повідомив директор КП «Дорсервіс» Євгеній Момсенко, передає Дніпроград.

Раніше на ділянці від вулиці Святослава Хороброго до вулиці Костомарівської він був двостороннім.

«Раніше рух тут плутав водіїв і пішоходів. Наразі ми його впорядковуємо. Все зроблено для того, аби повернути порядок на дороги міста та розвантажити основні вулиці міста. На підготовку проекту щодо вулиці Воскресенської пішло близько місяця. Ми нанесли додаткову дорожню розмітку та встановили знаки, які вказують про односторонній рух цією вулицею. Сподіваємося, що водії із розумінням поставляться до цього», — зазначив Момсенко.

Чиновник також додав, що подібні заходи найближчим часом проведуть і на вулиці Каруни, де водії також ігнорують правила та рухаються в обидві сторони. Загалом протягом наступних декількох місяців буде переглянуто рух на більшості проблемних ділянках доріг Дніпра і запропоновано проекти щодо їх розвантаження.

Нагадаємо, Михайло Лисенко заявив, що обмежувачі виїзду за межі дороги та нова полімерна розмітка у Дніпрі з’являться вже в наступному році.

Автор: Антон МОРОЗ