Відтепер на Дніпропетровщині щонайменше три учасники змагатимуться у закупівлях Prozorro

logo

Відтепер на Дніпропетровщині щонайменше три учасники змагатимуться у закупівлях Prozorro

Сьогодні, 26 січня, відбувся семінар для підприємців по роботі в Prozorro. У заході брали участь: заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов, радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік та підприємці. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Проводимо серію семінарів для тих, хто організовує торги і тих, хто в них бажає брати участь. Це надзвичайно важливі заходи, які у нас в області збирають тисячні зали людей. У системі Prozorro від Дніпропетровщини вже зареєстровано шість тисяч фізичних та юридичних осіб, а це дуже високий показник», — зазначив Юрій Голік.

За словами радника Резніченка, у 2016 році визначали очікувану вартість закупівлі приблизно, через це була велика економія. Цьогоріч орієнтуватимуться на торги минулого року, тому такий прогноз буде більш точним.

«Для нас головне виокремлювати якісні показники, тобто співвідношення оголошених торгів і завершених. У 2017 році щонайменше три учасники братимуть учать у таких аукціонах, адже так підвищуємо прозорість закупівель», — наголосив Голік.

Максим Нефьодов додав, що Дніпропетровщина завжди знаходиться у першій трійці лідерів за усіма показниками роботи в даній системі.

Долучитися до ефективної системи публічних закупівель можна за посиланням.

Автор: Ліна ПАНЧЕНКО