Відтепер дніпровські водії будуть платити більше тисячі гривень за паркування на місцях для інвалідів

logo

Відтепер дніпровські водії будуть платити більше тисячі гривень за паркування на місцях для інвалідів

Згідно із новими змінами, за порушення умов паркування, тобто стоянку чи паркування в місцях, що призначені для осіб з інвалідністю, відтепер громадянам буде виписано штраф у розмірі від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає приблизно 1000 — 1700 грн, повідомляє Дніпроград.

Також передбачається штраф власникам суб’єктів господарювання і підприємств за відсутність мінімальної кількості місць, призначених для осіб з інвалідністю на паркувальних майданчиках чи тротуарах. Наразі така кількість повинна складати не менше 10% від загального числа місць на парковці, але не менше одного.

До того ж, за словами юриста Антона Деньгуба, поліцейські мають право евакуйовувати машини, які неправомірно зайняли місця для інвалідів, якщо не виявили необхідних позначок на автомобілі.

“Ці зміни давно чекали свого часу. За моєю інформацією перші штрафи вже “полетіли” у Дніпрі та Києві. Водії часто не розуміють за що їх штрафують, але тепер така достатньо велика сума має вплинути на недоброчесних громадян”, — зазначив Антон Деньгуб.

Проте, існує проблема у матеріальному забезпечені процесу боротьби із порушниками. Наразі у Дніпрі фактично працює не більше двох евакуаторів, що для міста-мільйонника дуже мало.

Нагадаємо, навесні набули чинності нові дорожні правила щодо пріоритетності руху по колу.

Автор: Антон МОРОЗ