Відомий блогер Андрій Альохін презентує у ДніпроОДА свої книжки

logo

Відомий блогер Андрій Альохін презентує у ДніпроОДА свої книжки

Українська зірка Андрій Альохін – у Дніпропетровській облдержадміністрації. Вже завтра, 18 жовтня, він презентуватиме в держбудівлі свої книжки. На зустріч із популярним блогером, талановитим актором, харизматичним телеведучим та письменником запрошуються всі бажаючі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Дніпропетровська облдержадміністрація вже давно перетворилася на місце зустрічі однодумців. Тут проходять різноманітні виставки, фести, вистави, кіносеанси. Полюбилися нашим мешканцям і творчі зустрічі з письменниками, акторами, телеведучими, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Запрошуємо всіх бажаючих на нову зустріч. Цього разу – з популярним українським блогером, письменником, актором та телеведучим Андрієм Альохіним».

Смішні і сентиментальні, веселі і трагічні, ґрунтовні і зовсім короткі. Такі оповідання Андрія Альохіна. Кожен впізнає в них себе та оточуючих. Познайомитися з творчістю автора можна вже завтра, 18 жовтня, о 19.00. Він представить свої книжки «Щоб ви знали», «Родина-тьотя», «Від опівночі до ніколи».

Місце зустрічі – 3-й поверх Дніпропетровської облдержадміністрації (пр. О.Поля, 1). Вхід вільний, варто лише зареєструватися.

Нагадаємо, що наприкінці вересня у Дніпрі відбувся масштабний міжнародний книжковий фестиваль «Book Space», який об’єднав зарубіжних і українських авторів та усіх поціновувачів літератури.

Автор: Іван МУРАХА