Видихніть і заспокойтесь: у Дніпрі розпочалися курси стресостійкості

logo

Видихніть і заспокойтесь: у Дніпрі розпочалися курси стресостійкості

Сучасний технологічний процес, соціальні, політичні, екологічні умови життя людини нерідко призводять до виникнення синдрому розумово-емоційного напруження, а точніше кажучи, стресу. Найбільше стресовим ситуаціям піддаються ті, хто має постійний контакт з людьми. До них відносяться й працівники центрів надання адміністративних послуг. Кожний співробітник ЦНАПу щодня в середньому спілкується близько зі сотнею клієнтів.

Тож, сьогодні, 24 січня, у Дніпрі розпочалися курси зі стрес-менеджменту для працівників ЦНАПів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Тренер зі «Стрес-менеджменту» Тетяна Горобець розповіла, яким важливим фактором є психологічне здоров’я, особливо для тих, хто постійно працює з людьми. Адже треба знаходити сили для внутрішнього оновлення, для хорошого настрою, знати, як справлятися з негативними емоціями і працювати з людьми, які отримали травми — це люди з фізичними вадами, внутрішньо переміщені особи, навіть люди похилого віку.

«Тривале емоційне напруження серйозно впливає на здоров‘я, виснажує захисні ресурси організму. Як навчитися спокійно ставитися до дратівливих речей і переживати стресові ситуації без шкоди організму? Сьогодні ми розкажемо і навіть покажемо як захиститися від стресу», — розповіла тренер курсів Тетяна Горобець.

Працівниця ЦНАПу Марина з задоволенням приїхала з Кривого Рогу на курси зі стрес-менеджменту. Вона впевнена, що такі заняття допоможуть їй не тільки на роботі, а й у повсякденному житті.

«Клієнти не завжди відповідають нашим очікуванням. В результаті цього, ми стаємо все більш завантаженими, а відпочивати після складного робочого дня не завжди вистачає часу. Зрозуміло, що через деякий час життя в такому ритмі може призвести до зниження працездатності та власної ефективності. Прийшла на курси аби все ж таки зберегти власну ефективність в стресових умовах, дізнатися яким чином швидко відновлюватись після стресу», — розповіла учасниця тренінгу.

Учасникам тренінгу розповіли як теоретичні так і практичні способи зняття стресу. Наприклад, моделювали умовні стресові ситуації та шукали з них вихід.

«Варто кожному замислитись над тим, які моменти в його роботі допомагають зняти напругу, й намагатись кожного дня трохи часу відводити на заняття, які приносять задоволення та радість. Тільки так можна гідно протистояти стресу і, крім того, отримати більше задоволення від життя, знайти в собі та оточуючому середовищі нове та якнайкраще надавати послугами своїм клієнтам», — розповіла тренер.

Сьогодні прийшли на курси 25 працівників центрів надання адміністративних послуг Дніпропетровщини. Наступний тренінг запланований на кінець січня. З лютого і до кінця 2017-го заняття проводитимуться двічі на місяць. Загалом їх відвідають понад 250 працівників ЦНАПів.

Автор: Дарина ТВАРА