Від Вілкула втікають найближчі соратники

logo
191386_vid_vilkula_vtikajut_najblizhchi_soratnik.jpeg


Від Вілкула втікають найближчі соратники

Міські голови Марганця і Першотравенська офіційно заявили про вихід з партії Опозиційний Блок і перехід у партію Наш Край. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на власні джерела в партії.

Мер Марганця Олена Жадько та мер Першотравенська Оксана Вінницька – віддані прихильниці портії Опозиційного Блоку, яка наслідує «найкращі традиції» партії Регіонів, найближчі соратниці одіозного депутата Олександра Вілкула раптом зрадили своїм принципам і заявила про вихід з партії ОБ.

Нагадаємо, раніше ставлениця Вілкула Олександра Жадько довела мирний Марганець до стану Авдіївки, коли більше трьох місяців тисячі будівель, у тому числі освітні та медичні комунальні заклади, залишились без опалення та світла. Відомо також, що влада «Опозиційного блоку» в Марганці збагачувалась від незаконного продажу котлів міста. Крім цього, в рамках «оптимізації» витрат міського бюджету ця прихильниця Януковича пустила з молотка міську бібіліотеку: у 2016 році політична діячка виставила бібліотечне приміщення на продаж.

Автор: Єва МЕРЕЖКО


А поделиться?