Вибух пам’яті: у Дніпрі вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

logo
226098_vibuh_pam_jati_u_dnipri_vshanuvali_pam_ja.jpeg


Вибух пам'яті: у Дніпрі вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, у Дніпрі відбулось урочиста церемонія покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – пам’ятника загиблим воїнам-афганцям «Вибух пам’яті», що на Січеславській Набережній.

У церемонії взяли участь представники обласної державної адміністрації, обласної ради, голови міських організацій, народні депутати України, голови обласного і міського об’єднань ветеранів Афганістану, воїни-інтернаціоналісти та їх родини.

«Я приходжу сюди кожен рік для вшанування пам’яті моїх хлопців, з якими я служив та воював», — розповідає афганець Олександр, — «Я — спадковий десантник, і мої сини, які зараз служать в Авдіївці, також десантниками. Воював я у 84-86 роках у провінції Кундуз. Словами не передати почуттів, які відчуваєш на цій церемонії, але це — пам’ять, її не зітреш. Вона і біль залишаються у серці та душі назавжди».

Після церемонії покладання квітів відбувся урочистий марш військовослужбовців Збройних Сил України.

Нині в Дніпрі мешкає 2,5 тис. учасників бойових дій в Афганістані, понад 1 тисяча учасників бойових дій на території інших держав.

Нагадаймо, що у Дніпрі вшанували пам’ять Героїв Крут.

Автор: Ольга АНДРОСОВА


А поделиться?