Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО)

logo

Зокрема, в автомобілі під час вибуху перебували Олексій Кавлак із Києва – член Ради громадської організації “Український Легіон”, а також начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар’я Гречіщева. Їх тіла буквально розірвало.

Як повідомляє Обозреватель, чоловік із позивним “Змій” був старшим інструктором Легіону та 44-го навчального центру тактичної медицини.

Олексій разом з іншими “легіонерами” приїхали в Дніпро ще на День міста, який відзначався 11 вересня. Вони брали участь у кількох заходах. Були інструкторами на вуличних майстер-класах із реанімації, допомоги в ДТП, контролю кровотеч, евакуації постраждалих тощо. В минулому був сапером в зоні АТО.

Іншою жертвою вибуху стала прессекретарка ДСНС Дніпропетровської області Дар’я Гречіщева. Відомо, що вона також була волонтеркою Червоного хреста. 

“Вона активно долучалася сама і долучала своїх підлеглих до участі у різноманітних тренінгах, форумах, курсах, стараючись самовдосконалюватися, розвиватися, рости… Саме тому її підлеглі завжди відрізнялися фаховістю та професійністю”, – написали у ДСНС.

У поліції Дніпропетровської області відкрили кримінальне провадження за статтею «Терористичний акт». Але також розглядається версія, що загиблі могли самі перевозити в машині вибухівку, яка здетонувала. Обидва, до речі, проводили тренінги та на тему вибухонебезпечних предметів. Водночас, версія про те, що це сапер перевозив вибухівку досить слабка, бо він був професіоналом і ніколи б не поклав вибухівку між ніг (фото 21+).

Нагадаємо, в центрі Києва водій таксі відправив легковик в будинок, є постраждалі (ФОТО).