Вибори в ОТГ на Дніпропетровщині: як у «день тиші» виборцям лампочки роздавали

logo
210639_vibori_v_otg_na_dnipropetrovwini_jak_u_de.jpeg


volyninfo.com

Дніпро

23.12.2017 16:35

По округу почали працювати агітатори на 20 машинах

У п’ятницю, 22 грудня 2017 року, на території Девладівського ОТГ – це Софіївський район Дніпропетровської області почалася активна роздача лапмочок виборцям – по дві у кожне домогосподарство. По округу почали працювати агітатори на 20 машинах з реєстрацією з іншої області. Про таке 5.UA розповіла кандидат у голови ОТГ від БПП «Солідарність» Олена Неліпа. 

За її словами, пізніше в цей же день почали розповсюджувати газету, яка по дизайну повторює місцеву комунальну газету «Софійські вісті».

Неліпа розповіла: «Ця газета просто на першій шпальті містить «чорний матеріал» на мене із закликом за мене не голосувати. Причому стаття містить абсолютно неправдиву інформацію».

Імовірно, підготовкою газети і її поширенням займаються люди від «Батьківшини», кандидатка Дарина Федорченко.

Станом на зараз головний редактор газети «Софійвські вісті» Віра Ковальова написала заяву в поліцію щодо використання її ім’я та назви газети.

Частина тиражу вилучили помічники Олени Неліпи. Незважаючи на день тиші, сьогодні агітатори від Федорченко продовжують вести агітацію, роздають листівки, газети. Головна небезпека, що завтра почнуться масові підвози і підкупи виборців. Такі вже схеми працювали на останніх виборах в інших ОТГ Дніпропетровської області.


А поделиться?