Вибори мера Нікополя: хто перемагає у голосуванні за міського голову

logo

22 листопада в 11 містах України, серед яких Нікополь Дніпропетровської області, відбувся другий тур місцевих виборів. У Нікополі за крісло міського голови змагалися Руслан Олійник від партії «Слуга народу» та Олександр Саюк від партії «За майбутнє». За попередніми даними, перемагає Саюк.

Результати паралельного підрахунку голосів на виборах мера Нікополя 22 листопада:

Олександр Саюк, «За майбутнє» — 55%.
Руслан Олійник, «Слуга народу» — 41%.

Ці результати попереднього паралельного підрахунку оприлюднив Олександр Саюк на своїй сторінці у Facebook. Офіційний підрахунок голосів триває. Екзит-полу в Нікополі не проводили.

Уважаемые никопольчане! От чистого сердца хочу поблагодарить вас за вашу гражданскую позицию, за то что вы оставив все дела пришли на избирательные участки и приняли участие в голосовании. Не важно за кого вы проголосовали, важно что вы не побоялись страшилок о короновирусе, соблюдая меры предосторожности пришли на участки и опустили бюллетень в урну для голосования. Наш штаб подсчитал результаты голосования и я хочу поблагодарить всех кто поверил в меня, поверил в будущее нашего города, поверил, что власть может быть другой, что власть может быть для народа. Результат голосования 55% за меня и 41% за моего оппонента. Это все предварительно, дождемся официальных данных ТВК. Верю в то, что наши оппоненты оставят в покое мысль повлиять на результат голосования и последний этап выборов пройдет спокойно и в рамках закона. Ещё раз всех благодарю за участие в выборах. Всем добра и спокойной ночи.

Опубліковано Александром Саюком Неділя, 22 листопада 2020 р.

22 листопада у Нікополі працювали 58 виборчих дільниць. Кількість зареєстрованих виборців — 95201. За даними ЦВК, явка виборців у Нікополі склала 24,20%.

Боротьба за крісло мера в 11 містах України: експерти побачили в цих виборах руку політтехнологів з Росії

Нагадаємо, 22 листопада другий тур виборів мерів відбувся в таких містах: Бердянськ, Дніпро, Дрогобич, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Ужгород, Черкаси. Офіційні результати голосування мають бути оприлюднені до 27 листопада включно.

Нині триває офіційний підрахунок голосів. З’явилися перші екзит-поли результатів голосування за мерів.

За тиждень, 29 листопада, нового мера обиратимуть Чернівці. А вже наступного року — ще три міста, де від коронавірусу померли обрані міські голови — Бориспіль Київської області, Новгород-Сіверський Чернігівської області та Конотоп Сумської області.

Відео Вибори — фінальний раунд: як обирали собі нових мерів ще 11 міст України

Своїх очільників — з другої спроби — сьогодні обирали ще 11 міст країни. Де від боротьби за крісло мера кандидата не зупинив навіть COVID-19, де все-таки повертаються до влади любителі Росії, і чому експерти побачили в цих виборах руку політтехнологів з Рязані і Тюмені — дивіться у сюжеті.  

Вибори - фінальний раунд: як обирали собі нових мерів ще 11 міст України