<>

Вбивство патрульних у Дніпропетровську: Всі подробиці трагедії (Відео)

5 канал

У патрульної залишилося двоє дітей, а упатрульного – донька, якій сьогодін виповнилося три роки

Двох поліцейських застрелив у Дніпрі колишній «торнадівець» Олександр Пугачов. Він раніше був оголошений в розшук за тяжкі злочини, а коли копи зупинили його за порушення правил дорожнього руху й почали перевіряти документи, поцілив патрульних з пістолета. 

Близько 9 ранку. Патрульні поліцейські зупиняють сірий Сітроєн за проїзд на червоне світло. На вимогу надати документи отримують по кілька пострілів.

Один поліцейський загинув на місці. Його напарниця отримала три кульові поранення.

Начальник дніпровської патрульної поліції Володимир Богоніс розповідає: «Патрульний сів у автомобіль для оформлення постанови щодо порушення правил дорожнього руху, вбив у планшет його дані, щоб перевірити у базі. Він побачив, що патрульний це робить, оскільки він знаходився у розшуку по ст. 146 КК України, він підійшов до нього, наставив на нього пістолет і попросив віддати документи і відкласти табельну зброю патрульного поліцейського. Патрульний відмовився відкласти табельну зброю – і злочинець його застрелив і заволодів його табельною зброєю. Також він відкрив вогонь по напарнику, по дівчині».

Інцидент стався на Дніпровському автовокзалі. На відео з камери спостереження видно, як водій маршрутки намагається зупинити вбивцю. У відповідь сам отримує кілька куль в автобус і таки поступається дорогою.

Очевидець подій, він же водій, що намагався не дати стрільцю втекти, розповідає: «А потім його виволокли і добивали. Два рази. Ще два рази вистрілили. А тут дівчина була поліцейська. Вона тут же пістолет вихопила, за машину сховалася. А він стріляв в неї. Потім вона побігла і ще кілька разів вистрілила. І він десь зачепив її.  Потім я дивлюсь, він в машину – і почав втікати. Я підпер його. Він вдарив мене в машину, вискочив – і в мене стреляти. У мене кулі там в машині».

За кілька годин стає відомо, що поранену напарницю загиблого поліцейського так і не змогли врятувати у лікарні. 

Юлія Бершаденко, заступник головного лікаря з медичної частини Дніпровської міської клінічної лікарні №16, каже: «Її привезли у важкому стані, відразу взяли в операційну. Три вогнепальні поранення з пошкодженням печінки, нижньої порожнистої вени, легенів, хребта, спинного мозку».

Камери спостереження зафіксували обличчя нападника. Підозрюваний – 33-річний Олександр Пугачов. Уродженець Російської Федерації, який проживав у Чистяковому (колишній Торез) на Донеччині. Він перебував у розшуку за раніше скоєні тяжкі злочини, а саме: викрадення людини. Пугачов – колишній боєць спецроти Торнадо.

Хатія Деканоідзе, голова Національної поліції України, заявила: «Якщо це Пугачов, ми зараз встановлюємо, так, він боєць «Торнадо».

Загиблі патрульні поліцейські – 27-річний Артем Кутишев і 35-річна Ольга Макаренко. В неї було двоє дітей, а у Артема залишилася донька, якій в неділю виповнилося три роки.

Згодом стало відомо, що убивцю патрульних поліцейських у Дніпрі затримали в лікаріні. Підозрюваний у вбивстві поліцейських намагався прооперуватися за підробленим паспортом. 

Наталка Полтавець, Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, 5 канал

Читайте также: