Важливий вантаж: українці зі США передали допомогу лікарням Дніпра

logo

image

Цей вантаж прибув у Дніпро напередодні, 9 лютого. Його передали представники української діаспори з американського міста Рочестер.

Подробиці про допомогу від діаспори

Мовиться про 16 багатофункціональних лікарняних ліжок та 50 ящиків витратних матеріалів. Їх вже найближчим часом спрямують у медичні заклади Дніпра.

Вантаж, який вже прибув у Дніпро, розподілять між: міською клінічною лікарнею матері та дитини імені професора Руднєва; міською клінічною лікарнею № 6; Дніпропетровською обласною дитячої лікарнею.

«Такі багатофункціональні ліжка необхідні. Вони стануть у нагоді у нашому реанімаційному відділенні», – наголосив Ігор Македонський, гендиректор лікарні матері та дитини імені Руднєва.

Його колега з міської клінічної лікарні №6 підкреслив, що нові ліжка дадуть можливість надавати якіснішу та ефективнішу допомогу дніпрянам. Їх розмістять у відділенні інтенсивної терапії, яке лікує хворих на коронавірус.

Зверніть увагу! У благодній організації «Об’єднання заради миру» пояснили, що вже скоро до Дніпра відправлять нову партію гуманітарної домоги зі США.