«Вальс пам’яті»: Родичі загиблих бійців АТО і волонтери провели у Дніпрі зворушливий зимовий бал (Відео)

logo
211079_vals_pam_jati_rodichi_zagiblih_bijciv_ato.jpeg


5 канал

Дніпро

26.12.2017 11:21

Організатори дніпровського «Вальсу пам’яті» хочуть передати естафету киянам

Зимовий бал влаштували у Дніпрі, куди, окрім демобілізованих армійців та волонтерів, запросили й родичів загиблих героїв, які боронили схід країни від російської агресії. Мати загиблого Дмитра Тетяна Решетняк  прийшла на бал, щоби вшанувати пам’ять свого сина. До війни на Донбасі її син захоплювався танцями. Дмитра мобілізували у 2014-му. Загинув того ж року влітку у Пісках.

За темою

Тетяна Решетняк, учасниця «Вальсу пам’яті», каже: «Звичайно, важкувато, тому що я у віці, але в пам’ять про нього я вирішила це зробити. Просто всю душу вкладаю. Для мене це… Ну як вам сказати. Віддушина. Я думаю, що синочка мій би мене схвалив би».

«Вальс пам’яті» у Дніпрі зорганізували вперше. Таку ідею запропонували демобілізовані військові. Вони спілкувались із родинами загиблих бійців, які і погодилися стати учасниками.

Учасник «Вальсу пам’яті» Володимир Аршавський говорить: «Моя партнерка – це мама Діми Решетняка, вона вже почала посміхатися, я вже відчув, що жінка відчула в мені, як у партнері, її сина, і це вже якийсь результат від цього танцю. І вони завжди з нами, тому вони повинні бути на цьому балу».

Назагал, на танцювальний майданчик вийшли 27 пар. Серед них і Юлія Король та Олександр Індюченко. Волонтери з Кривого Рогу чи не з перших днів російської агресії на сході країни допомагали українським захисникам. Для балу спеціально підготували вишукане вбрання.

Вхід для глядачів безкоштовний. Наталія Щуліка, організатор балу, розповіла: «У нас є скринька для пожертв і всі, хто заходить, вони можуть залишити своє пожертвування, яке буде передано на допомогу пораненим».

Організатори дніпровського  «Вальсу пам’яті» хочуть передати естафету киянам – рідним бійців, які загинули на сході.

Аліна Елєвтєрова Андрій Ковбаса, «5 канал»

Відео за темою


А поделиться?Читайте также: