В територіальних громадах Дніпропетровщини урочисто відкривають святкові ялинки

logo
209179_v_teritorialnih_gromadah_dnipropetrovwini.jpeg


В територіальних громадах Дніпропетровщини урочисто відкривають святкові ялинки

Сьогодні, 19 грудня, в шести територіальних громадах Дніпропетровщини урочисто відкриють новорічні ялинки. Про це під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповіла директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна, інформує Дніпроград.

Новорічні ялинки запалають святковими вогниками у Миколаївській, Апостолівській, Покровській, Зеленодольській, Солонянській та Софіївській громадах Дніпропетровщини.

«Покровська ОТГ 19 грудня відкриває не тільки новорічну ялинку, але також будиночок Святого Миколая, де сьогодні він буде приймати гостей. Також Святий Миколай зі своїми помічниками-артистами відвідає кожний населений пункт громади з привітаннями. Зеленодольська громада, відкриває новорічну ялинку, організовує святкові концерти у всіх населених пунктах, а також концерт для дітей воїнів АТО. Солонянська громада готує Фестиваль європейських Дідів Морозів. Кожна школа громади вибере головного новорічного персонажа з будь-якої країни Європи, який представить місцеві традиції. Також в Солонянській ОТГ проходить конкурс, хто з містян найкраще прикрасить двір до свят. Софіївська територіальна громада відкриває особливу новорічну ялинку: прикраси виготовлені власноруч жителями громади», — розповіла Олена Тертишна.

Директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування вважає, що децентралізація принесла жителям області бажання зробити свято в своїй громаді своїми руками.

«У громадах змінилася не тільки економіка, у них змінилися соціальні процеси в громадах. Коли вони були самі по собі, вони чекали, коли місцева влада зробить їм свято. Сьогодні ж відкриття ялинки та інші святкування стали загальним заходом громади. Децентралізація змінила свідомість жителів і їхнє ставлення до подій, що відбуваються в громаді: вони сприймають їх як ті, в які вони повинні зробити свій внесок», — вважає фахівець.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?