В Рибальському кар’єрі проведено обліки зимової фауни

logo
224735_v_ribalskomu_kar_eri_provedeno_obliki_zim.jpeg


В Рибальському кар'єрі проведено обліки зимової фауни

У Рибальскькому кар’єрі, який знаходиться в селищі Любимівка, що на Дніпропетровщині, провели облік зимової фауни. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на quarrylifeaward.com.ua.

Тож по слідам було встановлено перебування на території кар’єру лисиці, кам’яної куниці, ласки, білки, зайців, лісових мишей. Пташине населення було більш багатим – спостерігали 10 видів птахів. У повітряному просторі літала зграя круків з 9 особин.

Їхні родичі сойка та сіра ворона відмічені в лісовому біотопі на південному схилі кар’єру. Змішана зграйка великих і блакитних синиць на чолі з сирійським дятлом обстежувала стовбури дерев і навіть стеблі очерету в пошуках їжі.

На межі кар’єру з агроценозом відмічено сліди годівлі фазана. Хижі пернаті були представлені північним гостем зимняком, малим яструбом та молодим орланом-білохвостом, який пролітав над кар’єром, обстежуючи свої мисливські угіддя.

У вигляді експерименту були викладені зернові відходи, щоб в подальшому вивчить можливості приваблення на кар’єр зимуючих птахів.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?