В прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу у Кам’янському виховується 146 дітей

logo

Skip to content

На сьогодні у Кам’янському функціонують 15 прийомних сімей та 17 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 146 дітей.

На початку червня в Україні та в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята в приміщенні ККЗ «Мир» були проведені урочистості, які зібрали разом дітей, котрі за волею долі були позбавлені родинного тепла, а саме – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних родинах, а також вихованців КЗ «Малий груповий будинок «Щасливе майбутнє».

Міський голова Андрій Білоусов вручивподарункові сертифікати та солодощі представникам вихованців від дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

«Діти – найдорожче для батьків, їхня гордість і наше майбутнє. Вони найбільше потребують нашої уваги й турботи, особливо в складних умовах воєнного часу. Дякуємо нашим оборонцям за те, що стоять на захисті щасливого майбутнього дітей. Усім дітлахам Кам’янського бажаю щастя, радості та здійснення найзаповітніших мрій», – сказав мер міста Андрій Білоусов.

Свято продовжилося переглядом сімейного мультиплікаційного фільму, після завершення якого на всіх очікували розваги з казковими персонажами.

«Діти – наше щастя, надія та майбутнє. Саме від нас, дорослих, залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак, і нового покоління українців. Тож головним обов’язком родини, школи і влади є забезпечення усіх умов для якісної освіти і виховання наших дітей, всебічного розвитку та реалізації їхніх талантів»,– підкреслили в службі у справах дітей міської ради.

Навігація записів