В Першотравенську пройшов турнір з тхеквондо

13 травня в спортивному залі ДЮСШ «Шахтар» відбувся відкритий міський турнір з тхеквондо ВТФ на Кубок міського голови. Про це повідомили у міському відділі з питань молоді та спорту.

У спортивному заході взяли участь 70 спортсменів Першотравенської ДЮСШ «Шахтар», спортивного центру «Тайсон» та ДЮСК «Гедеон».

Змагання проходили серед юніорів, кадетів юнаків, молодших юнаків та дітей з використанням електронної системи DaeDo. Суддівство забезпечила Дніпропетровська обласна федерація тхеквондо ВТФ.

Команда Першотравенської ДЮСШ «Шахтар» у складі 12 вихованців виборола 7 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі в індивідуальних змаганнях.

За підсумками індивідуальних змагань перше місце в командному заліку посіла команда ДЮСК «Гедеон», яка отримала перехідний Кубок міського голови. Друге місце завоювали спортсмени Спортивного центру «Тайсон», третє — ДЮСШ «Шахтар».

Переможців змагань нагородили медалями, грамотами, вимпелами та Кубком, а також солодкими подарунками.