В одному із парків Дніпра зникли лавочки

logo

У сквері в Дніпрі зникли лавочки.

Новости Днепра про В одному із парків Дніпра зниклилавочки

Але “зради” немає – лавочки забрали на ремонт.

Про це повідомили на Facebook-сторінці департаменту парків та рекреацій ДМР.

КП “Міська інфраструктура” запланувало ремонт лавочок та урн, які стоять наголовній алеї скверу Зелений Гай. Тож якщо не знайдете місць для сидіння – то знайте, що вони на реставрації.

У планах відремонтувати лавочки також у сквері Західний. 

Увага відвідувачам парку Зелений Гай та Скверу Західний. КП Міська інфраструктура інформує про проведення робіт з ремонту лав та урн, які знаходяться на головній алеї парку Зелений Гай. Вони тимчасовоприбрані і будуть повернені протягом кількох тижнів. Незабаром подібні роботи також проведуть у Сквері Західний. Тож, попереджаємо про тимчасову відсутність лав та урн! – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, лавочки в Дніпрі постійно страждають від вандалів. Від них відривають спинки, розбирають надрова, а іноді залишають тільки каркас, який приварений до асфальту. 

Нагадаємо, раніше лавочки зникли на Монастирському острові. 

Читайте також:

У Дніпрі посередрічки помітили динозаврів (ВІДЕО)У Дніпрі на Калиновій чоловікові вистрелили в голову: коментар поліціїМіністр закордонних справ України потрапив у лікарнюпісля прогулянки з собаками

Новости Днепра про В одному із парків Дніпра зникли лавочкиУкраїнськаНовости Днепра про В одному із парків Дніпра зникли лавочкиРусский

Яна Юхименко

Автор:

#новини Дніпра #парки Дніпра#Сквер Зелений гай

Головні новини Дніпра в Telegram