В одной из громад Днепропетровщины ввели масочный режим: какая причина

logo

В одній з громад Дніпропетровщини ввели масковий режим: яка причина

Фото: Жовтоводська міська рада

На Дніпропетровщині, у Жовтих Водах з 8 лютого ввели посилений протиепідемічний режим через перевищення порогу захворюваності на ГРВІмайже вдвічі.

Про це повідомляє Жовтоводська міська територіальна громада

За словами завідувача Жовтоводського епідемічного відділу Анатолія Доніна, з кінця січня у громаді зростав рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції.

За тиждень зафіксували 200 випадків хворих на ГРВІ. На 4-му тижні офіційно зареєстровані хворістановили 310 осіб, на 5-му – вже 509, більшість із них – діти.

Тому наразі у Жовтих Водах діють:

прийом пацієнтів із симптомами ГРВІ лікарями на відокремленому прийомі;обов’язковий масковий режим у закладах освіти та рекомендований – на об’єктах торгівлі;дистанційне навчання за відсутності понад 20% дітей у класі.

Жовтоводська міська територіальна громада також нагадує, щоб не захворіти на гострі респіраторні вірусні інфекції, необхідно:

пам’ятати про гігієну рук, уникати скупчень людей, дотримуватись соціальної дистанції, збалансованого харчування та режиму сну, займатись спортом, частіше робити вологе прибирання провітрювати оселю.

І головне правило: захворіли – залишайтеся вдома, не займайтеся самолікуванням, а запишіться на прийом до лікаря.