В одній зі шкіл Дніпра отруїлися 16 дітей

logo
301199_v_odnij_zi_shkil_dnipra_otrujilisja_16_di.png


У Дніпрі з ознаками харчового отруєння госпіталізували щонайменше 16 учнів різних класів школи №62.

Про це Радіо Свобода заявили у Дніпровській міській раді.

За інформацією представників влади, дітям поставили попередній діагноз гостра кишкова інфекція та гастроентерит. Стан потерпілих стабільний, жодного з них до реанімації не переводили.

За даними місцевого видання Інформатор, перші випадки отруєння були зареєстровані серед дітей молодших класів. «Кілька дітей практично в один момент відчули нездужання, симптоми якого були дуже схожі на харчове отруєння: слабкість, нудота, блювота і температура», — дізналися журналісти.

Дивіться також

Батьки підозрюють, що діти отруїлися після вживання неякісної їжі у їдальні. Однак цю інформацію зможуть підтвердити чи спростувати лише після проведення лабораторних аналізів.

Наразі у школі, де сталося масове отруєння, триває перевірка санепідемслужби. Навчальний процес не зупиняли. Однак, за даними видання, через паніку серед батьків у четвер, 13 вересня, на заняття не прийшли більше 250 дітей, а це майже 30% всіх учнів.

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що питання знаходиться під його особистим контролем. За його словами, з фонду мера будуть виділені кошти на реабілітацію постраждалих дітей.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter


А поделиться?