В облраді підняли питання щодо переатестації вчителів

logo
203800_v_oblradi_pidnjali_pitannja_wodo_pereates.jpeg


В облраді підняли питання щодо переатестації вчителів

У Дніпропетровські області продовжують вдосконалювати регіональну цільову програму патріотичного виховання населення регіону. Відтак, сьогодні, 2 грудня, під час чергової одинадцятої сесії облради депутати проголосували за зміни у програмі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Депутати ініціювали поновлення та вдосконалення матеріальної-технічної бази військових комісаріатів та військових частин, розміщених на території області, утримання будівель, приміщень і споруд у належному стані.

Також під час пленарного засідання депутат обласної ради Павло Хазан висловив занепокоїння щодо того, що в Дніпропетровській області уроки історії в школах досі ведуться на основі радянської методології із використанням антиукраїнської пропаганди. Та озвучив пропозицією відомого українського історика Ігора Щупака щодо необхідності позачергової переатестації вчителів історії та суспільних дисциплін, а також необхідності розробити нову програму підвищення кваліфікації та інформування вчителів. 

«Деякі вчителі історії в школах області не гребують використовувати фрази накшталт «Україна даремно покинула братську сім`ю радянських народів», «зрадила братерство з Росією», також один з вчителів сказав: «а зараз ми будемо вивчати історію України, якої не було і немає». Тобто сучасна війна між Україною та Росією представляється як громадянська війна та аби припинити конфлікт необхідний компроміс з РФ, як з братським народом. Тож у рамках патріотичного виховання профільна комісія розгляне питання щодо створення програми кваліфікації вчителів та позачергової переатестації», — повідомив Павло Хазан.

Найближчим часом комісія розробить проект рішення аби врегулювати вищезазначене питання. Таку ініціативу підтримав голова обласної ради Гліб Пригунов та запропонував вирішили на базі обласного інституту післядипломної освіти, що зараз реформується, почати впроваджувати ці пропозиції.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?