В Кривом Роге продолжается строительство трех «подземных школ»

logo

У Кривому Розі триває будівництво трьох «підземних шкіл»

Фото: Управління преси

У Кривому Розі триває будівництво трьох «підземних шкіл» та ремонт семи підвальних приміщень закладів освіти під створення укриттів.

Про цейдеться у Telegram Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради.

Читайте також: Майже 50 000 гривень на ремонт дитячого майданчика, який криворіжці не помітили В місті вже створили 211 укриттів, які отримали дозвіл від ДСНС України:

108 – у школах;88 – у дитячих садках;15 – у позашкільних закладах.

Наразіреалізують ще проєкти з будівництва трьох «підземних шкіл» та ремонту 7 підвальних приміщень закладів освіти під укриття.

Триває будівництво протирадіаційного укриття підземного типу, яке буде розраховане на 300 людей. Його площа сягає 1025 м2. Плановий строк виконання – протягом 10 місяців.

Проєктована споруда протирадіаційного укриття підземного типу має квадратну форму, розмірами 30х30 м та буде розташована під футбольним полем.

Буде обладнана необхідними інженернимисистемами: опалення, вентиляція, водопостачання, каналізація, електропостачання, електроосвітлення, система пожежної сигналізації, системи зв’язку.

Для дітей та педагогів облаштують: основне приміщення для укриття (5-12 класи) та приміщення для розташування учнів до 11 років (3-4 класи). Вентиляційна система дозволить залишатися людям тривалий час.

В укритті будуть:

приміщення для зберігання забрудненого верхнього одягу;санвузли;буфетз обладнанням для підтримання нормативної температури їжі, питного режиму;приміщення для зберігання продуктів харчування та запасу води;медичний пункт;приміщення пункту керування та пожежного поста;електрощитова та вентиляційна.

Один із входів у сховище пристосують для маломобільних груп населення.

Щоб дізнатись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь доviber-канала «Першого Криворізького».