В Кривом Роге отметили ведущих спортсменов среди ветеранов войны

logo

У Кривому Розі відзначили провідних спортсменів серед ветеранів війни

Фото: Перший Криворізький

16 кращим спортсменам та 3 тренерам Криворіжжя виплатили щорічні стипендії за успішні виступи на міжнародних та всеукраїнськихзмаганнях.

Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради.

Серед спортсменів призери та переможці з таких видів спорту:

волейбол сидячи;баскетбол на візках;плавання;пауерліфтинг;легка атлетика;веслування на тренажерах;штовхання ядра;стрільба з лука.

Капітан команди «Кривий Ріг. Нескорені», Валерій Катькін сказав, що у нашому місті дуже потужна підтримка ветеранів,а щорічні стипендії важливі для спортсмені і вони є грошовою мотивацією нашим хлопцям.

100 тисяч гривень за 1 місце у міжнародних змаганнях, які проходили у Лас-Вегасі;10 тисяч гривень за 1 місце на Всеукраїнських змаганнях;8 тисяч гривень за 2 місце на Всеукраїнських змаганнях;6 тисяч гривень за 3 місце на Всеукраїнських змаганнях.

«Такі стипендії є тільки у Кривому Розі, це як показник того, що наша влада підтримуєспортсменів. Всі хлопці на змаганнях показали гарні результати, чим довели, що Кривий Ріг – це сила спорту та витримки. У планах багато змагань на цей рік і в Одесі, Чернігові, Києві. Також, ми готуємося до поїздки у місто Ванкувер, де відбудуться перші в історії всесвітні зимові гібридні Ігри Нескорених у лютому 2025 року», — додає Валерій Катькін.Читайте також: ветеранам виплатять разову грошову допомогу до ДніНезалежності України.Переможець міжнародних змагань United States Air Force Trials 2024 Назар Лозовий сказав:

«Я брав участь у змаганнях повітряних сил у США, привіз додому 2 золоті та 2 сріблі медалі. Нам приємно знати, що про таких спортсменів як я пам’ятають та підтримують. Це у ветеранському спорті найголовніше! Така підтримка це можливість реабілітації не тільки фізичної, а й психологічної. Стимул для того, щоб продовжувати далі займатися улюбленоюсправою».

У підтримці ветеранів у Кривому Розі проводиться нова ветеранська політика – політика Героїв:

прямі виплати з міського бюджету ветеранам та сім’ям загиблих Героїв;допомога в наданні послуг через створений один із перших в Україні офіс «Я-Ветеран», за допомогою якого надано вже понад 8700 послуг ветеранам та членам їхніх сімей;створення Інституту помічників ветеранів;безкоштовні юридичні консультації;безкоштовний відпочинокдля дітей у комунальному таборі у лісі;217 об’єктів бізнеса надають за карткою «Я-Ветеран» знижки від 5% до 42%;та інші опції.

Нагадаємо, у криворізькому палаці культури відкрили арт-простір «Мистецтво нескорених» для військових, ветеранів та членів їхніх родин, де вони зможуть займатися малюванням.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь доviber-каналу «Першого Криворізького».