В Кам’янському тривають роботи з облаштування укриттів у школах та дитячих садочках

logo

Главная » Місто » В Кам’янському тривають роботи з облаштування укриттів у школах та дитячих садочках

01.11.2023

В Кам’янському тривають роботи з облаштування укриттів у школах та дитячих садочках

В навчальних закладах Кам’янського продовжуються роботи з облаштування укриттів, щоб якомога більше дітей змогли навчатись в офлайн-форматі та перебувати у безпечних умовах. Деякі укриття заглиблюються та розширюються, збільшується кількість місць, облаштовуються другі виходи, змінюються комунікації, встановлюються вбиральні, вентиляційні системи, аварійне освітлення тощо.

Сьогодні міський голова Андрій Білоусов разом з начальникомКам’янської РВА Олегом Гапічем об’їхали дитячі садочки №49, №40 та №18 на предмет облаштування та збільшення місць в укриттях.

В Кам'янському тривають роботи з облаштування укриттів у школах та дитячих садочках - ФОТО

Як повідомив мер, наразі ведуться роботи з облаштування укриття садочка №29. З 47 дошкільних закладів у місті – 40 мають укриття й працюють виключно офлайн, останні сім – за змішаною формою.

«Наше завдання – переобладнати та розширити укриття, щоб і ці сім садочків наблизити до 100% роботи в режимі офлайн», – зазначив очільник міста.

В Кам'янському тривають роботи з облаштування укриттів у школах та дитячих садочках - ФОТО

За його словами, аналогічні роботи продовжуються й у школах міста.Завершуються роботи зі збільшення кількості місць в укритті Гімназії №4, проводяться роботи з облаштування укриття в Ліцеї №20. На експертизі перебуває проєктно-кошторисна документація з облаштування укриття в Ліцеї № 26 та розробляється ПКД на розширення укриття в Ліцеї Інформаційних Технологій.

На наступний рік заплановано будівництво двох укриттів для учнів Гімназії №12 та Ліцею №22, а також облаштування укриття для учнів Ліцею №16.

«Роботи виконуються коштом міського бюджету.Допомагають також батьки та педагоги. Дякую за єдність та згуртованість», – наголосив Андрій Білоусов.