В історичному музеї розповіли правду про загадкову мумію, яка наробила багато шуму в Дніпрі

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Афіша / В історичному музеї розповіли правду про загадкову мумію, яка наробила багато шуму в Дніпрі ЕКСКЛЮЗИВ В історичному музеї розповіли правду про загадкову мумію, яка наробила багато шуму в Дніпрі

Днями у ЗМІ з’явилась інформація про те, що у Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького незабаром привезуть єгипетськумумію. Журналістка «Нашого міста» зв’язалась з в .о.  директора музею Олександром Старіком, щоб дізнатись всі подробиці.

Насправді ця мумія – наш експонат, який перебував у сховищі, – пояснив ОлександрСтарік. –   Вона ніколи не була в експозиції. Зараз ми дістали її звідти заради виставки, яка присвячена 175-річчю ДНІМ, яка відкриється 19 квітня. На ній будуть представлені знакові експонати, які ілюструють різні етапи розвитку музейної справи на Дніпропетровщині.

Відвідувачі зможуть побачити ті предмети, які музейники мають можливість демонструвати з огляду на заходи безпеки. Щодо єгипетської мумії – це один з перших експонатів нашого історичного музею. Їй біля 5 тисяч років. Виставка триватиме протягом декількох місяців, тож побачити загадкову мумію, з якою пов’язано багато містичних історій, зможуть всі бажаючі.

Фото з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, щоу Будинку мистецтв відкрилась виставка Олени Нікітенкової.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра,Новини Культури Дніпра

Позначки: Новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: