В дніпровській школі відкрили пам’ятну дошку бійцю «Правого сектору» Олексію Пінчуку

logo

В дніпровській школі відкрили пам'ятну дошку бійцю "Правого сектору" Олексію Пінчуку

Сьогодні, 6 грудня, в дніпровській школі №133 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки бійцю Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Олексію Пінчуку (псевдо Дальнобій), повідомляє Дніпроград.

Олексій Пінчук — вихованець середньої загальноосвітньої школи №133, що знаходиться на лівому березі Дніпра. З початком російської агресії дніпрянин вступив до лав добровольчих підрозділів. У серпні-вересні 2014-го року брав участь у захисті Донецького аеропорту та підступів до нього. Разом із побратимами тримав населений пункт Піски.

Загинув Олексій Пінчук (Дальнобій) 22 вересня 2014 року в селищі Спартак, що в Донецькій області, внаслідок мінометного обстрілу. Був нагороджений відзнаками «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно) та «Бойовий Хрест Корпусу» (посмертно).

За словами Наталії Сєрікової, заступниці начальника відділу виховної роботи управління освіти Дніпровської міськради, кошти на встановлення пам’ятної дошки були зібрані небайдужими громадянами за підтримки меценатів. У свою чергу, міська рада провела реєстрацію та оформлення документації для встановлення дошки.

На відкритті меморіальної дошки були присутні рідні та побратими Олексія Пінчука. Освятили пам’ятний знак представники Дніпровської єпархії УПЦ КП.

Нагадаємо, що 4 грудня на фронті загинув солдат Богдан Хлівний із Кривого Рогу.

Автор: Антон МОРОЗ