В ДніпроОДА презентували фільм про бойовий шлях 93-ї ОМБр

logo
193722_v_dniprooda_prezentuvali_film_pro_bojovij.jpeg


В ДніпроОДА презентували фільм про бойовий шлях 93-ї ОМБр

Вчора, 2 листопада, в приміщені Дніпропетровської ОДА відбулася презентація фільму про бойовий шлях легендарної 93-ї ОМБр, яка з перших днів війни на Донбасі гідно виконувала покладені на неї задачі, повідомляє Дніпроград.

«Нам дуже приємно, що прем’єра цього фільму проходить саме в ОДА, адже у 2014 році в наших приміщеннях створювався штаб національного захисту, тут формувалися перші добровольчі батальйони, які згодом відправлялися на передову. З 93 бригадою у нас також особлива дружба. Наші служби активно допомагають бійцям бригади, а вони, у свою чергу, допомагали нам створити наш музей АТО. Башта танку, зенітна установка — все це нам люб’язно надали в бригаді», — зазначила Наталія Шуліка, координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА.

У фільмі розповідаються життєві історії бійців 93-ї бригади, історії перших боїв весною 2014 року тощо.

«Ми вдячні Дніпропетровській ОДА за можливість представити наш фільм, а також окремо ми вдячні кожному бійцю, який погодився дати нам інтерв’ю та надав відео, які знімав під час служби у зоні бойових дій. Все це дало нам змогу зробити фільм саме зі сторони захисників», — повідомила режисер фільму Лідія Гужва.

На прем’єру фільму завітали декілька сотень дніпрян. Тисячний зал ДніпроОДА був майже повністю заповнений. Іловайськ, ДАП, Піски. Жертовність та героїзм, подвиги які зробили бригаду кіборгів легендарною — все це із захопленням вчора представили усім охочим.

Нагадаємо, Ярош поділився першою  короткометражкою про життя бійців УДА.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?