В Дніпрі волонтерами добровольчих підрозділів є Січеславська «Просвіта»

logo

image

Дніпровський Мобілізаційний та волонтерський центр працює з ДУК «ПС» та ДП «Карпатська січ».

Січеславська «Просвіта» організувала Мобілізаційний та волонтерський центр для допомоги Добровольчому українському корпусу «Правий сектор» (ДУК «ПС», 14 резервна сотня).

Також тут збирають допомогу на потреби загону Всеукраїнської громадської організації (ВГО) «Сокіл» у складі Добровольчого підрозділу «Карпатська січ».

Про це пишуть на своїх Facebook-сторінках Сергій Тютюнник, голова Дніпровського міського обєднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, та Максим Дорофєєв, голова Дніпровської міської організації партії ВО «Свобода».

Особливі потреби:

військова форма та термобілизна,
турнікети,
каски,
ліхтарі,
батарейки,
взуття,
рації,
бронежилети,
бандажі,
кровоспинне,
вологі серветки,
назофарингеальні трубки,
декомпресійні голки,
нурофен, тощо.

Адреса Січеславської «Просвіти»: вул. Володимира Мономаха (колишня вул. Московська), будинок 17-А, другий поверх.

Зателефонувати до мобілізаційного і волонтерського центру Січеславської Просвіти можна за телефоном: +38 (097) 302-69-08.

«Як і всі українці, під час війни ми коригуємо нашу професійну діяльність задля досягнення єдиної мети і задачі всіх українців світу – перемогти Москву!

Ми прямо зараз в тилу провадимо комунікаційні і мобілізаційні дії в допомозі ДУК «ПС» (*14 окрема рота) задля негайного підсилення наших гарячих позицій на фронті. У пункті зупиняються і організовуються бійці-добровольці, які вирушають боронити Україну.

Через зрозумілі обставини і побажання командира роти друга Дядька можемо публічно поширити лише декілька фото роботи нашого центру.

Також до центра звертаються біженці з різних міст України (Харків, Сєвєродонецьк), яким ми надаємо необхідну першу елементарну допомогу: зв’язок, харчування, ночівля.

Наразі є гостра потреба в паливі і медикаментах.

Щиро вдячні усім, які вже співпрацюють з нашим центром: привозять продукти, перераховують гроші, допомагають особисто чергуванням і своєю небайдужістю. Ми віримо у перемогу України, бо українці неймовірні!» – пишуть волонтери ДУК «ПС».

Для бажаючих допомогти фінансово:

5363 5423 1029 6679 приват
5375 4141 0057 1552 моно
Валютні реквізити надаються по запиту

Контактна особа: Анастасія Теплякова, тел.: +38 (050) 593-16-79

Пропозиції для закупівлі та питання надсилати prosvitadnipro@gmail.com

Раніше «Лица» повідомляли:

На фото анонсу ліворуч – голова Січеславської «Просвіти» Сергій Тютюнник, праворуч – голова Січеславської ВО «Свобода» Максим Дорофєєв