В Дніпрі вигідно приймають алюміній з ворожої техніки: якщо потрібно, самі поїдуть і привезуть

logo

В Дніпрі вигідно приймають алюміній з ворожої техніки: якщо потрібно, самі поїдуть і привезуть

Зараз сьомий день війни, а в по деяким вулицям України не пройти із-за купи покинутої ворожої техніки. Її здадуть на метал, ажде з одного танка зможуть отримати щонайменше — півмільйона гривень. Та на легальних підприємствах заплатять таку суму, що російський солдат може продати танк і з повними кишенями грошей повернутися додому живим і не проклятим. Тим паче в наш, повний можливостей час психічно здорові люди домовляються, а не вбивають одни одного.

Про це повідомляє сайт 056, посилаючись на Facebook-світлину засновника інвестиційного фонду Fison Дмитра Томчука.

«Русский зольдат! Ты уже слил соляру, теперь сними с техники и оборудования алюминий и неси сдавать нам! Ты уже понял, что России этот алюминий не нужен. Так же, как ты. Если ты будешь упорно работать над своей техникой, за алюминий ты получишь больше, чем выплатит твое государство твоей семье, когда тебя убьют», — написав Томчук.

Він попередив окупантів, що мирно, не стріляючи, у них зможуть прийняти алюмінієві деталі з техніки РФ, заплатити гроші. А потім їх передудать у безпечне місце, де про них дбатимуть аж до самого приїзду батьків.

Саме підприємство знаходиться в Дніпрі, але при потребі його працівники можуть виїхати на місце та забрати метал в будь-якій кількості, головне, щоб його було не менше ніж 10 кг. За тонну металу там дають 50 тис. грн.

«Ми переробляємо алюміній у будь-якому стані: від великих деталей по типу кришок буксів до пивних банок та навіть пилу. Я до чого це пишу. Підприємство, звісно, роботу не припиняло та продовжує працювати. Люди всі на місцях та роблять. В них є що робити та чим займатися. Виробництво завантажене», — підкреслив Томчук.

Від себе зауважимо, що зараз в Дніпропетровському регіоні популярним Google-запитом став: «Сдать танка на металлолом рядом днипро, днепропетровская область».

В Дніпрі вигідно приймають алюміній з ворожої техніки: якщо потрібно, самі поїдуть і привезуть , фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію