В Дніпрі відбудеться масштабне інженерне шоу

logo

На два дні Дніпро вже втретє перетвориться на майданчик для обговорення технічних інновацій, майбутнього української інженерії та космосу. Сім видів технічних змагань, досягнення української промисловості, експозиція космічних підприємств і масштабне лего-конструювання – це лише невеликий перелік активностей, які чекають на учасників і гостей фестивалю.

Про це повідомляє интернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на пресс-службу Дніпровської міської ради.

15 вересня з 10-00 до 18-00 на території парку розваг «Лавіна», що на вулиці Космічна, 20, відбудеться головне інженерне шоу країни – Interpipe TechFest. Ця найбільша техноподія Східної Європи – Interpipe TechFest,  проходитиме з 15 по 16 вересня.

Авіаційні двигуни і космічні супутники, промислові роботи та інженерні стартапи. Новий український БТР і обладнання для видобутку газу і нафти. Безпілотники і 3d-принтери. Новинки альтернативної енергетики і DIY. Усе це можна буде побачити, а дещо і протестувати.

Уперше відбудеться виставка — презентація науково-популярних книг Dnipro Book Show.

7 видів технічних змагань

— змагання з судо- і авіамодельного спорту,

— Robbo-battle і чемпіонат з дрифту,

— змагання з мехатроніки і кібер-турнір,

— конкурс для мейкерів з паперу Only Paper Models (новинка цього року).

Open-air лекторій

На фестивалі відбудеться open-air лекторій. Серед спікерів — вчені та інноватори, інженери і популяризатори науки, активісти створення смарт — міст. Зірковий гість – представник NASA Майкл Хесс, заступник голови наукового центру Ліндона Джонсона.

WOW-активності

— масштабне Лего-конструювання. Фанати Лего із товариства Ukrbricks спеціально для Interpipe TechFest зберуть одразу кілька легендарних об’єктів: Hogwarts Land і героїв Marvel – Капітана Америку і Залізну людину.

— заїзди моделей танків. Точні копії бойових машин другої світової війни зійдуться в бою.

— крутий хімічний дослід. Вчений-хімік з ДНУ створить штучну «хмару» площею 100 м.кв.

15 вересня в рамках Open Air Лекторію на фестивалі науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest (Лавина, вулиця Космічна, 20) з 15:00 до 17:05 директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко модерує  панель «Urban life». Головні теми доповідей: розвиток інвестиційного проекту «Індустріальний парк «Innovation Forpost», інновації в промислових зонах: враження перших резидентів індустріального парку «Innovation Форпост», технології Smart City в Дніпрі.

Впродовж 15-16 вересня «Індустріальний парк «Innovation Forpost» буде представлено на окремому стенді фестивалю, де можна побачити, де розташуються запроектовані R&D центри та офіси, виставковий комплекс із інноваційним музеєм науки, бізнес-інкубатори, навчальні кампуси, апартаменти, готель, зелені зони, включно із бульваром Стіва Джобса.