В Днепре сняли клип для неофициального гимна жилмассива Парус: видео

logo

image

В сети опубликовали клип неофициального гимна ж/м Парус в Днепре. Об этом сообщает 49000.com.ua, ссылаясь на пост в Facebook-группе Актив ж/м Парус.

Около года назад у ж/м Парус в Днепре появилась своя песня. Автор текста песни — днепрянка Наталья Демидова. В клипе пели Леся, Николай и Марья Рожковы, Анна Демидова, Лилия Чужба, Юлия Ткаченко и Олеся Оданець. Аранжировкой песни занимался Владимир Кийко, звуком — Александр Соловьев. Клип «Пейзажи Паруса» монтировала Диана Гончарова, с квадрокоптера снимал Александр Ляхов. 

Куплет 1

Є! мільйони районів —Чужих, незнайомих,Залізобетонних,Та понад усе —Є! Один із мільйонівНайкращий з районівЯкий нас дивуєІ раду-Є!

Припев:

ПарусВ куточку мальовничімНа Дніпрі,Де ми щасливіСпостерігати,Як його мальви квітнутьУ дворі,А на будинках квітнутьСтріт-арти.

Людей багато класних тут,ПротеЄ й ті, кому на все начхати.Але у кого серце золоте —Завжди про Парус будуть дбати!

Куплет 2

Є! Великі дереваІ затишні сквери,Але якщо чесно,Не це головне.Є! Ті, хто не байдужий,І хочеться дужеСказати, що ПарусВам дяку-Є!

Припев:

ПарусВ куточку мальовничімНа Дніпрі,Де ми щасливіСпостерігати,Як його мальви квітнутьУ дворі,А на будинках квітнутьСтріт-арти.

Людей багато класних тут,ПротеЄ й ті, кому на все начхати.Але у кого серце золоте –Завжди про Парус будуть дбати!

Є!Нас більша-Є! — Є!Ми хочемо! — Є!Ми можемо! — Є!Про Парус дбати!(4 раза)

Метушня вихідного дня позаду. А початок робочого тижня повиннен бути приємним. Тож ми сподіваємось на приємні спогади та враження у підписувачів групи. Приблизно рік тому у жм Парус з’явилася своя пісня.Хто пам’ятає нагадуємо, хто не знавне чув слухайте, дивіться та підспівуйте.# Парус — Є!1 куплетЄ! мільйони районів —Чужих, незнайомих,Залізобетонних,Та понад усе —Є! Один із мільйонівНайкращий з районівЯкий нас дивуєІ раду-Є!Приспів:ПарусВ куточку мальовничімНа Дніпрі,Де ми щасливіСпостерігати,Як його мальви квітнутьУ дворі,А на будинках квітнутьСтріт-арти.Людей багато класних тут,ПротеЄ й ті, кому на все начхати.Але у кого серце золоте —Завжди про Парус будуть дбати!2 куплетЄ! Великі дереваІ затишні сквери,Але якщо чесно,Не це головне.Є! Ті, хто не байдужий,І хочеться дужеСказати, що ПарусВам дяку-Є!Приспів:ПарусВ куточку мальовничімНа Дніпрі,Де ми щасливіСпостерігати,Як його мальви квітнутьУ дворі,А на будинках квітнутьСтріт-арти.Людей багато класних тут,ПротеЄ й ті, кому на все начхати.Але у кого серце золоте –Завжди про Парус будуть дбати!Є!Нас більша-Є! — Є!Ми хочемо! — Є!Ми можемо! — Є!Про Парус дбати!(4 рази)Автор пісні:Наталія ДемідоваСпівають:Леся, Микола і Мар’я РожковиАнна ДемідоваЛілія ЧужбаЮлія ТкаченкоОлеся ОданецьАранжування:Володимир КійкоЗвук:Олександр СоловйовЗйомки квадрокоптером:Олександр ЛяховВідео «Пейзажі Паруса» іМонтаж:Діана Гончарова

Опубліковано Асею Ширяевою Понеділок, 14 вересня 2020 р.