В Днепре почтили память погибшего в АТО генерала Нацгвардии Александра Радиевского (фото)

logo
128343_v_dnepre_pochtili_pamjat_pogibshego_v_ato.jpeg


У Дніпровському полку по охороні громадського порядку пройшов мітинг-реквієм присвячений пам’яті генерал-майора Олександра Радієвського, який героїчно загинув захищаючи незалежність та суверенітет нашої держави в ході проведення антитерористичної операції під час визволення міста Лисичанськ 23 липня 2014 року, а 9 травня виповнилась 47-ма річниця з дня народження Олександра Радієвського.

Генерал-майор Олександр Радієвський був командиром Дніпропетровського полку по охороні громадського порядку на протязі 8-ми років з 2003 по 2011 роки. «Він був дійсно справжнім командиром, з честю і гідністю виконував свій військовий обов’язок. Кожен з нас згадує про Олександра Віталійовича, як про хорошу, порядну людину, справжнього фахівця військової справи, на нього варто було рівнятися. Він належав до тих людей, які ризикуючи своїм життям, захищають свою державу», — в своїй промові зазначив заступник командира військової частини по роботі з особовим складом, підполковник Олег Довгалюк, який працював під керівництвом Олександра Віталійовича,- «Його загибель стала великою втратою не тільки для родини, а й для всього нашого колективу. Низько схиляємо голови перед незабутнім подвигом нашого товариша, пам’ять про нього збережемо назавжди, бо він загинув героїчно, захищаючи Україну. Олександр Віталійович залишиться в наших серцях, в нашій пам’яті та в історії Національної гвардії України».

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, яка розташована на території військової частини весь особовий склад вшанував пам’ять героя.

Захід завершився переглядом відеоряду про життя Олександра Радієвького, в якому було відображена його військова служба, події участі в антитерористичній операції, а саме звільнення міста Сєвєродонецька, та звістка, яка шокувала всіх, про його героїчну загибель.

В серцях всіх присутніх, всіх хто особисто знав Олександра Віталійовича він залишиться назавжди мудрою, порядною людиною, люблячим батьком, вірним товаришем та справжнім патріотом своєї держави.


А поделиться?Читайте также: